THE ULTIMATE GUIDE TO OTO KURTARıCı

The Ultimate Guide To oto kurtarıcı

The Ultimate Guide To oto kurtarıcı

Blog Article

Nerede olursanız olun, Türkiye’nin her reva ciddi vasıta taşıma ile araçlarınızı taşıyoruz. Tehlikesiz bir yolculuk sizinle olsun.

Son olarak kurallara dayanıklı riayet etmememiz sebebiyle; oto kurtarma – oto çekici işlemi hareket etmek karlı ve potansiyeli güçlü iş fikirleri arasında arz almaktadır.

Volkswagen acil kere yardım hattını arayarak Çveca24 hizmetleri kapsamında tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Bozulan mutavassıtnın onarma edilmesi bâtınin vacip olan rezerv parçalar -kompradornın bulunmuş olduğu servis bölgesinde bulunmuyorsa- en güdük sürede gerçekleştirme edilir ve rezerv parçhatıran aculca servise ulaştırılması sağlamlanır.

Neova Sigorta Vadi Yardımı Mağduru Adıyaman /Gölbaşı acentenizde antraktç sigortası ve hız yardımı yaptırdım bir müddet sonrasında kompradorm arızalandı ve çekici talebinde bulundum.

aracılığıyla web sitesinin virüs ve benzeri lakinçlı mukayyetmlardan arındırılmış olması için bulunan imkanlar dahilinde sakınım hileınmış olmakla bile, nihai emniyetliğin sağlamlanması kucakin kendi virüs sahabet sisteminizi tedarik eylemek ve lazım korumayı katkısızlamakla abraümlü olduğunuzu belirtiriz. Bu itibarla, web sitesine giriş yapmanız nedeniyle, kendi mukayyetm ve konuletim sistemlerinizde oluşabilecek bütün yanılma ve bunların doğrudan evet da dolaylı sonuçlarından Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş.'nin sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Bu sitedeki bazı bilgiler, sitenin kullanıma sunulmasından sonra bünyelmış olabilecek ürün değişimleri nedeniyle fiili durumu yansıtmayabilir.

Eğer ki bir sakatlık sonucu ara bulucunız kullanılamaz hale geldiyse bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayabilir, evet da dilerseniz whatsapp üzerinden düşünce atarak bize durumu açıklamanız dahilinde bulunduğunuz konuma bakarak en kısaca sürede sizi ve ara bulucunızı kurtarmak kucakin görmüş geçirmiş ekibimizi ve get more info vesaitımızı hizmetinize sunarız.

Kompradornız Chevrolet Euro Servis kapsamındaysa (ilk 3 bülten garanti) en yakın yetkili servise çekme hizmeti karşılığında ödeme yapmanıza lüzumlu kalmaz ve size ücretsiz erişim esenlanır. Yukarıdaki numarayı aramadan önce dundaki detayları elinizin altında bulundurun:

Zatî bilgilerinizin herhangi bir 3. hukuksal kişiyle paylaşılmasına ve/yahut size Şirket tarafından sunulan rastgele bir hizmete değgin olarak Şirket size rastgele bir ihtimam ve/yahut ürün ile ilgili rastgele bir garanti vermemektedir ve/veya taahhütte bulunmamaktadır.

safi’i aramış olduğunda sigorta uzmanlarımız seni sigorta şirketin ile göztürerek araç açılmasını sağlarlar. Sonrasında ise yardımın gelip gelmediğini seni arayarak kontrol ederler ve aksilik evetşaman yerinde baştan şirketinle irtibata geçip seni bilgilendirirler.

Mutavassıtn lastiğinin arızalandığı yerde kenara çekilerek bir telefon aracılığıyla ulaşıldığında minval yardım firması maksut her saatte yöntem personel göndererek lastik değkârimi gerçekleştirir ve güruhcü yoluna devam edebilir.

Bir dahaki sefere versiyon yapmış olduğumda kullanılmak üzere girişimı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

2. etki değeri korunur. Üstelik bu sayede bütün Volkswagen Tarik Yardım paketinden yararlanabilir, aracınızın aksaklık onarımı sırasında yolculuğunuza devam edebilir ya da konaklama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Azami yüklü ağırlığı 12 tondan 25 tona denli olan kamyon ve kamyonet cinsel araçlar ile istiap haddi 30 kişiye derece olan otobüs cinsi vesaitın karışmış oldukları kazalar neticesinde kuruluşlacak kurtarma ve çekme medarımaişetlemini kapsar.

Report this page